2541-696x348

В селі Скорики, Тернопільської області на території господарства “Україна” існує фруктовий сад, інфраструктура якого відповідає найкращим європейським зразкам.

Першу ділянку під сад було закладено ще у 2011 році. Тоді цей проект не викликав особливих комерційних сподівань, і, як зазначив засновник підприємства Олег Крижовачук, ним почали займатися для душі.

Крім того, перші саджанці були вітчизняного походження, і їх плоди, як виявилося, зовсім не відповідали вимогам ринку. Відтак для досягнення хоч якоїсь рентабельності від садівництва керівництво “України” вдалося до радикальних змін, повністю модернізувавши сад. Було закуплено нові саджанці, технологічне оснащення та побудовано сучасне фруктосховище.

Сьогодні сад “України” — це високоінтенсивне виробництво на 200 га яблук, груш, малини та смородини. На території саду діє сучасна метеостанція австрійської компанії Pessl Instruments, що дає можливість вдалого планування робочого часу та значною мірою спрощує роботу для агрономічного сектора.

Уся площа під насадженнями обладнана системою крапельного зрошення та водозабірним басейном з продуктивною місткістю 4500 куб. м води. Роботу в саду компанії забезпечує тракторна техніка компаній Kubota, Landini, Lochmann.

А з 2015 року діє і сучасне фруктосховище з сортувальною лінією та лінією шокового заморожування.

Повідомляє Landlord