Незабаром у Євросоюзі планують почати тестування перших міжміських автобусів на водневих паливних елементах із запасом ходу на 500 км.

Проект реалізує Європейський автобусний лоукостер Flixbus, який працює на ринку України, спільно з німецькою компанією Freudenberg Sealing Technologies.

Автобус на паливних елементах зможе проїхати не менше 500 кілометрів на одній заправці, а дозаправка триватиме близько 20 хвилин. На першому етапі проекту новою технологією буде оснащена частина автопарку FlixBus. На даний час вже ведуться переговори з виробниками щодо розробки автобусів для цього проекту.

У той же час FlixMobility, материнська компанія брендів FlixBus і FlixTrain, також анонсувала план дій із захисту клімату, який передбачає 100% нейтральність CO2.

Компанія оголосила, що не пізніше 2030 року всі поїздки на автобусах і поїздах компанії, а також бізнес – процеси всередині компанії стануть нешкідливими для навколишнього середовища.

План FlixMobility передбачає створення “зеленого” автопарку, інвестування в технології, що зменшують вплив на клімат, наприклад, електроавтобуси, автобуси, що працюють на паливних елементах (водневі) та біогазі. Минулого року FlixBus почав тестувати у Франції та Німеччині міжміські електроавтобуси.

Повідомляє Ecotown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.