Optimized Pulse 1

Інноваційна технологія під назвою Phoenix дає «друге життя» одноразовим пластиковим предметам, які зазвичай опиняються на звалищі.

Технологію перетворення пластику на пальне застосовують на заводі компанії «Sparta Group» у місті Вітбі неподалік Торонто.

«П’ять тон пластику за день можна перетворити на 4 тис. літрів пального, які, в свою чергу, можуть протягом 16 годин використовувати весь наш автопарк із 10 автомобілів», – розповів президент компанії Джон О’Бірек.

Дизельне пальне і бензин, вироблені Phoenix, вже використовуються автопарком, що перевозить промислові відходи. Для переробки пластику використовується так званий «піроліз», тобто процес нагрівання за умови відсутності кисню, у результаті якого утворюється спеціальний газ. Його дистилюють та перетворюють у рідкий стан.

Дана технологія має на меті заохочення муніципалітетів до переробки одноразового пластику. Також її можна використовувати у промислових масштабах – переробляти пластик на заводі та використати отримане пальне для роботи самого заводу.

Повідомляє Ecotown