У сільгосппідприємствах Запорізької області на даний час скошено та обмолочено 923,4 тис. га зернових та зернобобових культур, що становить 97% до завдання.

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку Запорізької ОДАї, намолочено 3133,1 тис. тонн зерна при загальній врожайності 33,9 ц/га.

За інформацією Держстату України, за обсягом виробництва зернових і зернобобових культур Запорізька область посіла почесне перше місце та збільшила виробництво на 49% у порівнянні з минулим роком.

Наразі триває збирання пізніх зернових культур. Вже обмолочено 145 гектарів гречки або 87% від плану, 4,9 тисячі гектарів проса, що становить 67% від збиральної площі. Середня врожайність гречки на сьогодні становить 11,2 центнера, проса – 15,7 центнера з одного гектара. Крім зернових культур також розпочато збирання соняшника. 

Аграрії Запорізької області вже ведуть підготовку ґрунту для сівби озимих зернових культур під врожай 2020 року, на сьогодні підготовлено 512,9 тис. га або 75% до прогнозу.

Під майбутній врожай підприємствами області планується посіяти озимі колосові на площі 636,89 тис. га та 45,1 тис. га озимого ріпаку.

Наразі аграрії області посіяли 38,9 тис. га озимого ріпаку, що становить 86% до запланованого.

Повідомляє Пропозиція

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...