Раніше Андрій і Гася Оксюковські жили в Києві. Залишивши в минулому гучну столицю, вони виїхали в село Водяники Звенигородського району Черкаської області, де відкрили «Ферму для Друзів» і розвивають тут український агротуризм.

Молоді фермери вирощують овочі та ягоди, а також домашню птицю і кролів. Їх господарство можна назвати органічним. При вирощуванні як рослин, так і тварин, фермери не використовують ніяких хімічних засобів.

Їм не потрібні добрива і стимулятори росту. За словами підприємців, всі процеси життєдіяльності культурних рослин, тварин і птиці прекрасно підтримують земля, вода і сонце. А птиці і кролики вживають тільки звичайне зерно і комбікорм.

«Ферма для Друзів» завжди відкрита для огляду, в чому вже переконалися їхні друзі. На думку фермерів це найвищий рівень довіри.

У селі господарі побудували сучасний будинок “guest-house”. Гості ферми завжди приємно здивовані авторською кулінарією і можливістю прекрасного відпочинку в яблуневому саду.

Для довідки: агротуризмом називають вид туризму, який носить розважальний характер на території сіл, що передбачає використання території фермерського господарства для відпочинку, навчання або залучення до активної праці на селі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...