7282d93740e4efa3538c5e03591bb980 696x464

Раніше Андрій і Гася Оксюковські жили в Києві. Залишивши в минулому гучну столицю, вони виїхали в село Водяники Звенигородського району Черкаської області, де відкрили «Ферму для Друзів» і розвивають тут український агротуризм.

Молоді фермери вирощують овочі та ягоди, а також домашню птицю і кролів. Їх господарство можна назвати органічним. При вирощуванні як рослин, так і тварин, фермери не використовують ніяких хімічних засобів.

Їм не потрібні добрива і стимулятори росту. За словами підприємців, всі процеси життєдіяльності культурних рослин, тварин і птиці прекрасно підтримують земля, вода і сонце. А птиці і кролики вживають тільки звичайне зерно і комбікорм.

«Ферма для Друзів» завжди відкрита для огляду, в чому вже переконалися їхні друзі. На думку фермерів це найвищий рівень довіри.

У селі господарі побудували сучасний будинок “guest-house”. Гості ферми завжди приємно здивовані авторською кулінарією і можливістю прекрасного відпочинку в яблуневому саду.

Для довідки: агротуризмом називають вид туризму, який носить розважальний характер на території сіл, що передбачає використання території фермерського господарства для відпочинку, навчання або залучення до активної праці на селі.