Vynograd 2 920x436 696x330

Фермери трьох південних областей України, об’єднавши зусилля, змогли налагодити роботу нового каналу збуту своєї продукції. Зібравши спільну партію з 10 тонн винограду кількох сортів, виробники відправили її на захід України, де вона досить швидко продалася.

Про це повідомляє  Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Познайомившись колись на заходах UHBDP, присвячених маркетингу та післяврожайній обробці продукції, фермери ризикнули втілити отримані знання в життя і не помилилися з рішенням. Тоді як сьогодні на півдні України спостерігається перевиробництво винограду і багато садівників бідкаються, що не можуть реалізувати свій урожай, учасники проекту UHBDP зрозуміли на власному досвіді переваги спільної кооперації.

Як все відбувалося

Виробники Запорізької області Ольга Лебідь, Марина Козарик, Станіслав Глущенко, Тетяна Довга, Ганна Чувільська, Олексій Верещага виростили виноград кількох сортів.

Олексій Верещага, керівник СПП Лана (с. Плодородне, Запорізької області), надав свою охолоджувальну камеру для формування товарної партії. Разом упакували та завантажили 10 тонн винограду в рефрижератор.

Сергій Марчук з Одещини взяв на себе відповідальність за транспортування та реалізацію винограду в західних областях України. Експеримент вдався: виноград добре подолав сотні кілометрів і досить швидко продався.

Повідомляє Landlord