1528797170 Tu Delft Pilotproject Pats Indoor Drone Solutions Insecten Aanpakken In Kassen Met Drones 2018 696x363

Інноваційний метод боротьби зі шкідниками в скляних теплицях готується впроваджувати в Нідерландах компанія Koppert Cress. Для цього використовуватимуть мінідрони, розміри яких становлять всього кілька сантиметрів.

Автоматизовану технологію процесу захисту рослин розробила компанія PATS Indoor Drone Solution. Створені фахівцями компанії гнучкі, маленькі, спритні безпілотники активно полюють і знищують комах-шкідників, а також запобігають розвитку шкідників у теплицях.

Виробник тепличних овочів Koppert Cress та PATS Indoor Drone Solutions уклали угоду, згідно з якою вони проведуть тестування нової технології в зоні вирощування овочів для з’ясування умов роботи дронів і допомоги в точному налаштуванні захисту.

Компанії стверджують, що механічний контроль комах-шкідників сприяє досягненню сталого розвитку сільського господарства. «У кінцевому підсумку це позитивно позначається на врожайності агрокультур», – заявили в Koppert Cress.

До цього часу компанія PATS випробувала дрони у квітковій теплиці на півдні Нідерландів.

«Наші дрони можна порівняти з кажанами, які є природним ворогом літаючих комах», – сказав співзасновник PATS Indoor Drone Solutions Брем Тіймонс.

У компанії планують у найближчі кілька років створити технологічні рішення, орієнтовані на різні типи комах.

Повідомляє East Fruit