Uhtm Cxt5g Z1yrbcpwun4hecodxdack 696x320

Конструкції електричних мотоциклів останнім часом стають все більш креативними. Показовий приклад: електричний мотоцикл французької компанії Newron.

Транспортний засіб побудований навколо великого центрального блоку акумуляторів, але на відміну від звичайних батарей в більшості електричних мотоциклів, акумулятор електричного мотоцикла Newron набуває форми бочки. Світлодіодні ліхтарі навколо акумулятора можуть змінювати колір.

Акумулятор добре видно завдяки красивим відкритим дерев’яним панелям кузова. Вигнуті дерев’яні панелі створюють ефект скелета, підкреслюючи природний акцент на дизайні електробайка.

Незважаючи на те, що потужність і швидкість мотоцикла ще не розкриті, можна побачити розташовану силову установку. Звісно, мотоцикли з карданним валом не нові, але в індустрії електричних мотоциклів існує не так багато подібних прикладів.

Як і більшість нових електричних мотоциклів, він розроблений з вбудованою технологією Smart. Інтелектуальний вимірювач потужності може регулювати споживання енергії відповідно до запланованого пункту призначення.

Наступного року компанія планує випустити 12 таких мотоциклів, а до 2021 року значно розширити їх виробництво.

Повідомляє EcoTown