Протягом останнього місяця острів Ієрро, що входить до Канарського архіпелагу (Іспанія), повністю забезпечували електроенергією відновлювані джерела енергії (ВДЕ).

Левову частку «зеленої» електроенергії згенерував енергокомплекс Gorona del Viento, який поєднує вітропарк, гідроагрегати гідроакумулюючої станції та накопичувач енергоресурсів у промисловому масштабі – водосховище ГАЕС.

Потужність Gorona del Viento становить близько 22,8 МВт, з яких 11,5 МВт – потужність вітропарку.

Даний проект гібридної електростанції був розроблений спеціально для використання в енергосистемі острова Ієрро – найзахіднішого та найменшого з семи основних острів Канарського архіпелагу, що входить до складу провінції Санта-Крус-де-Тенеріфе.

Електростанція здатна акумулювати надлишки виробленої електроенергії у періоди значної вітрової активності й за рахунок цього покривати попит на електроенергію під час недостатньої вітрової активності.

Енергокомплекс Gorona del Viento на повну потужність запрацював у липні 2015 року. За підсумками 2018 року у загальному балансі споживання острівної енергосистеми 56,5% припадало на електроенергію вироблену ВДЕ, що на 10% вище, ніж у 2017 році.

Повідомляє EcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...