Залишилися лічені місяці до того моменту, коли на висоті пташиного польоту в самому серці французької столиці відкриється перший міський город на даху.

Міський городній оазис буде функціонувати над величезним виставковим центром. Його площа складе близько 14 тисяч квадратних метрів. І вже зараз світова спільнота говорить про те, що паризький міський город стане безпрецедентною подією, яка не має аналогів на всій планеті.

За словами організаторів, на городі буде вирощуватися понад тридцять видів різних культур. У розпал врожайного сезону тут мають намір збирати близько тисячі кілограм різноманітних фруктів і овочів щодоби.

Доглядати за городом будуть два десятка спеціально навчених кваліфікованих робітників. Їх методика, переконують організатори, буде будуватися виключно на принципах органічного садівництва.

Примітно, що поруч при фермі на даху буде функціонувати ресторан, фірмові страви якого будуть приготовлені з сезонних фруктів, вирощених тут же, на покрівельних грядках.

Всі бажаючі парижани зможуть орендувати невеликі майданчики на міському городі на даху і отримають можливість вирощувати власні фрукти і овочі в спеціально розроблених дерев’яних ящиках-грядках.