4-1

Компанія «Перлина Поділля» (смт. Білогір’я Хмельницької області) в 2019 року розпочала експортні поставки корів голштинської породи.

Про це йдеться в повідомленні генерального директора підприємства Сергія Іващука. За його словами особливо перспективні для експорту азіатські країни, такі як Узбекистан, Казахстан, Іран. У нинішньому році підприємство зробило першу поставку 120 корів в Казахстан.

В 2020 році господарство має намір наростити продажі до 150 голів. Після цього планується розширити експортні поставки до 200-250 голів на рік.

Як зазначив Сергій Іващук, плани господарства можуть змінитися з відкриттям ринку землі в Україні. Якщо його запустять, потрібно буде берегти кредитні ресурси.

Компанія «Перлина Поділля» – один з найбільш ефективних виробників сільгосппродукції на території Хмельницької області, Україні і за її межами. Основний напрямок «Перлини Поділля» – це племінне молочне скотарство.

Господарство є племінним заводом по 2 породах великої рогатої худоби – чорно-рябої і голштинської. Загальна чисельність поголів’я в господарстві становить 2,4 тис.голів, з них дійних корів – 1,143 голів.