У теплиці голландського міста Алмере овочівник Ron van der Кleur вирощує нову овочеву культуру – момордику (Momordica сharantia) або гіркий огірок.

Колишній виробник троянд останні сім років керує теплицею так званого «народного саду». У Голландії мало землі, тому замість традиційних для нас шести соток у них існують громадські теплиці, в яких кожен бажаючий вирощує щось для себе на невеликій площі під загальним керівництвом досвідченого фахівця. У цій теплиці вихідці з Суринаму вирощували момордику для власних потреб.

Ознайомившись з результатами робіт вчених, які вивчають позитивні медичні властивості момордики, Рон вирішив сам зайнятися її вирощуванням. У квітні 2019 року в теплиці була висаджена розсада, а в травні зібрано перший урожай. З тих пір плоди збираються щодня. Частина врожаю продається в магазинчику «народного саду», залишки продукції переробляються. Їх маринують або сушать з тим, щоб момордику можна було продавати і взимку.

Поки що важко оцінити собівартість вирощування свіжої момордики. Ще невідомо, який врожай вдасться зібрати в цьому сезоні. Однак виробник намагається отримати максимальний врожай, щоб собівартість була якомога нижчою. Крім того, необхідно знайти канали збуту нового продукту. Зараз Рону подобається самому продавати на ринку екзотичного родича огірка. Він вважає, що такий безпосередній контакт зі споживачами є найкращою рекламою нового продукту. Одночасно Рон шукає торговців, яким може бути цікаво розширити свій асортимент голландською  момордикою.

Оскільки у власній теплиці Рона місця для момордики було мало, він орендував 4000 м2 в теплиці сусіда. Традиційно момордику вирощують на шпалері, як огірок, але в даному випадку це було неможливо, оскільки  ліани дуже швидко виростають назовні через вентиляційні фрамуги і врожай доводиться збирати назовні теплиці. Тому довелося побудувати особливу шпалеру, схожу на ті, що в Голландії і Бельгії застосовують для вирощування винограду в теплицях. Рослинам не залишається нічого іншого, як самим триматися на цій конструкції. Одночасно значно полегшується збирання врожаю, оскільки плоди звисають вниз під пологом листя.

Момордику вирощують в  теплиці з обігрівом. Високі температури цього літа не викликають проблем при вирощуванні тропічної рослини. Можливо, що при підтримці більш постійного мікроклімату в теплиці вдалося б підвищити врожайність, але поки виробник хоче краще ознайомитися з особливостями рослини і розібратися в його агротехніці.

В даний час Рон є піонером вирощування момордики в Голландії. Інші суринамські овочі в Голландії вирощують дуже рідко, але Рон вважає, що в майбутньому вони можуть бути також цікаві. Тому необхідно розробити технології вирощування і підготувати до них споживачів і торгівлю. Звичайно, момордика залишається нішевою культурою і навряд чи її будуть вирощувати на сотнях гектарів, проте її можна використовувати в різних кухнях і безсумнівно для неї знайдеться місце на ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.