Приватне підприємство «Регіон плюс», яким керує Михайло Морозюк, розташоване на Черкащині в селищі Єрки і зараз тут розводять поголів’я великого середземноморського равлика. Його м’ясо вважається справжнім делікатесом, тож фермери сподіваються знайти свого споживача для продукції. Зараз це країни ЄС, але й в Україні екзотику вже замовляють для ресторанів.

Про новий для регіону бізнес повідомляє сайт Черкаської ОДА.

Коли незвична ферма з’явилася в селі, люди спочатку непокоїлися, що нові «сусіди» нападуть на їхні сади та виноград. Проте згодом переконалися що заморських елітних равликів рослинність не цікавить, їдять  вони  спеціальний комбікорм, та й втекти із закритої території вони не можуть.

Равлики майже не хворіють, догляд за ними мінімальний. Молюск виростає за півроку, додаючи у вазі в 30-40 разів, а взимку спить.

Згодом фермер планує розвести й інший вид равликів – для фармацевтичної промисловості.

Наразі Україна наростила експорт равликів у 4,6 разів, і цей нішевий бізнес вважається дуже перспективним. Розвиток галузі равликівництва, безумовно, позитивно вплине на зменшення рівня бідності у сільській місцевості, розвиток сільського господарства з додатковою вартістю та збільшення українського експорту. Продукти равликівництва – це переважно експортна одиниця.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.