254-696x463

Нещадне сонце і висока температура повітря на території Франції протягом багатьох тижнів самим згубним чином позначаються на розвитку сільськогосподарських посівів. В результаті страждає як французьке землеробство, так і галузь тваринництва – в результаті посухи немає можливості забезпечити місцеву худобу кормом і сіном.

За словами Дідьє Гійома, який очолює французьке Міністерство сільського господарства, сьогодні влада країни звертається до аграріїв з проханням проявити максимальну злагодженість і солідарність в нелегкий для держави час.

Зі свого боку уряд Франції обіцяє в самий найближчий час забезпечити тваринників країни державними субсидіями, загальний розмір яких складе один мільярд євро.

Ці гроші будуть виділені на те, щоб місцеві тваринники могли закупити для своїх тварин солому.

В даний момент експерти підраховують загальний обсяг збитків, який посуха завдала агропромисловому комплексу країни. Як тільки сума буде оголошена, аграріям, які постраждали в результаті спеки і втратили врожай, буде відшкодовано збиток.

Гроші на виділення компенсацій будуть взяті з національного фонду при Управлінні з питань сільськогосподарських ризиків.