Технологія безводного очищення Clean Verification, розроблена компанією Clean Works, дає змогу очищати культури, які не можна мити водою, наприклад, суницю.

У найближчі два роки виробники такого обладнання планують вийти на ринки Австралії та Нової Зеландії, пізніше – у країни Європи та Середнього Сходу.

За словами генерального менеджера компанії Джо Саймонса, така технологія ефективна за рахунок впливу на можливих збудників цвілі та інших шкідливих патогенів.

Також знижується ризик зараження споживачів сальмонелою, кишковою паличкою і лістеріями, а термін зберігання овочів і фруктів збільшується на 25%.

«Наші партнери випробували технологію на винограді, цитрусових і яблуках. Також її можна використовувати для очищення листової зелені, салату «Ромен» та інших подібних культур. Наше обладнання підходить виробникам, фахівцям компаній по упаковці і представникам ресторанного бізнесу. Ще одна додаткова перевага нашої технології – зниження залишкового вмісту пестицидів на 25% -50%», – зазначив Джо Саймонс.

Повідомляє AgroTimes