630_360_1475767780-3617

Для запуску ринку землі в Україні з наступного року необхідно прийняти законопроект про протидію рейдерству та забезпечити рівний доступ до фінансування всіх учасників ринку. Про це заявив глава Офісу ефективного регулювання (BRDO) Денис Малюська .

«Зі свого боку ми висуваємо кілька умов для того, щоб ринок землі успішно працював. Одна з таких умов – це успішна боротьба з рейдерством. Дане питання частково відноситься до компетенції Міністерства юстиції, оскільки якщо його залишити в такому стані як зараз, то запуск ринку землі означав би істотне збільшення захоплень і протиправної діяльності, тому ми працюємо над Антирейдерським законопроектом», – пояснив Денис Малюська.

Крім того, за словами Д.Малюська, перед запуском ринку землі також необхідно створити інституцію, яка забезпечувала б рівний доступ до фінансування всіх учасників ринку.

«Зараз ми б хотіли надати таку підтримку спільно зі Світовим банком, це також ідея для роботи, щоб сформувати кінцеве бачення», – зазначив глава Офісу ефективного регулювання.

Також для запуску ринку землі необхідно посилити роботу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, зробивши виконання процедур більш ефективним.

Повідомляє Рropozitsiya