626434630 Sadzhantsi Malini 696x522

Розсадник ягідних культур ТОВ «Кліома Сервіс» з Волинської області, отримав сертифікат на виробництво саджанців малини, полуниці і лохини.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Підприємство має два напрямки розвитку – вирощування ягід і розсади. У користуванні «Кліома Сервіс» 100 га. землі. Крім того, тут виробляють торф’яні субстрати під вирощування різних рослин. Для цього завозять сировину з різних українських, литовських і білоруських заводів, які видобувають торф. Під кожен вид рослин роблять субстрат певної фракції і кислотності. У цьому році на підприємстві встановили обладнання по заморожуванню ягід.

«Першу партію замороженої полуниці ми вже відправили за кордон, незабаром почнемо заморожування малини», – повідомив директор «Кліома Сервіс» Максим Климчук.

У найближчих планах розвитку підприємства – розширення переробки і початок органічного виробництва. До відома, господарство реалізує саджанці таких культур як обліпиха, чорноплідна смородина, персик, вишня, яблуня, груша, айва, черешня, слива, нектарин, алича.

Підприємство пропонує перевірені та гідні сорти які зарекомендували себе з найкращого боку. В асортименті – морозостійкі сорти, ранні та пізні, які придатні для тривалого зберігання і виробництва консервації.