Нещодавно директор равликової ферми ТОВ “Каньйон Груп” Іван Паламарчук отримав урядову премію. Особливу увагу Кабінету Міністрів він заслужив за створення фермерського господарства з вирощуванню равликів і розвиток туризму на території села Копачинці Городенківського району Івано-Франківської області.

Равликова ферма Івана Паламарчука приваблює туристів, які сплавляються по річці Дністер. Екскурсію на ферму відвідують дорослі і діти. Тут вони можуть покуштувати делікатесного м’яса, приготованого за спеціальною технологією. Щоб туристам було цікаво, на фермі постійно експериментують.

Історія равликової ферми в Копачинцях почалася 2 роки тому. Іван разом з друзями розмірковував про можливість відкриття своєї справи. На заробітки виїжджати не хотілося, адже це не вихід для країни.

Вирішили організувати ферму з вирощування равликів, орендували 10 соток землі. Спочатку односельці насторожено ставилися до сусідства з молюсками, побоюючись, що ті розповзуться по городах. Але цього не сталося і люди заспокоїлися.

Свою продукцію підприємство реалізує під брендом «Покутський равлик», досить популярному серед ресторанів. Але ресторатори не відрізняються надійністю. З огляду на це, підприємці шукають зарубіжні ринки збуту, тим більше, що ціни на такий товар там вище.

Премія Кабінету Міністрів щороку знаходить свого господаря, що має особливі досягнення і підштовхує молоде покоління до участі в суспільно-політичному житті. Вона присуджується в багатьох напрямках, зокрема, за впровадження творчих і новітніх ідей у ​​створенні та веденні бізнесу і створення нових робочих місць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.