Михайло Шевченко мешкає у селі Старе Солотвино, що на Житомирщині. Чоловік 33 роки працював водієм, проте коли роки змусили припини роботу, Михайло вирішив зайнятися фермерством. Сьогодні він пишається тим, що вирощує органічну квасолю, “Дуже радий, що вдалося отримати на своєму полі красивий і корисний урожай”,— не стримує емоцій господар.

Найбільше фермер пишається тим, що цілу ділянку стручкової квасолі йому вдалося виростити абсолютно без хімії. Він самотужки з сім’єю доглядав та прополював рослини. Врожай перевищив всі очікування. “Звичайно, вкладено в нього багато праці. Ідея з’явилася взимку, вирішили спробувати сім’єю вирощувати французькі сорти спаржевої квасолі і заробляти на цьому. Початкова інвестиція склала приблизно 120 тисяч гривень. На 35 соток підвели крапельне зрошення. Це вже останні тижні з дощами більш-менш, а була ж і посуха. Доводилося довозити по 3-4 причепа  з водою і з 6-ї вечора до ночі поливати”,— розповідає господар.

За словами Михайла, найбільшою проблемою — є стабільний збут своєї цінної продукції. Її треба реалізовувати одразу, адже через 2-3 дні квасоля може стати вже некондиційною. Грамотні кухарі це бачать одразу. Дозрілу продукцію фермер збирає самотужки зі своєю сім’ю, найнятого персоналу на господарстві немає.

Постачати свою квасолю в супермаркети фермер не планує. Там партії потрібні великі, і ставлення інше. “Дещо прикро, що і маркети, і оптові закупівельники охочіше працюють з імпортним товаром, коли ми практично поруч. І товар у нас більш якісний і свіжий. Прикро, адже ми можемо виростити не гірше французів, поляків і  німців — у них земля набагато гірше”.

Михайло Шевченко розуміє, що для України цей продукт є не зовсім типовим та відносно новим. Тому потрібно знайомити споживачів зі стручковою квасолею і її корисними якостями поступово. Тому його новий бізнес вимагає терпіння і кропіткої роботи. Господар вважає, що показав приклад того, як стручкова квасоля теж може бути досить перспективною на наших українських полях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.