У місті Пологи, що на Запоріжжі, місцеві жителі Тамара і Микола Клименко виростили гігантські томати на своєму городі. Вага кожного з унікальних овочів – майже 1 кг.

На запитання про те, як їм вдалося отримати помідори, які важать по 800 гр., овочівники відповіли, що особливих секретів у них немає. Ентузіасти згадали про правильний полив, удобрення  органічними добривами, пасинкування і підв’язування рослин.

Як каже подружжя аграріїїв, таких кілограмових гігантів, як в минулому році, в нинішньому немає, але і так непогано. Микола і Тамара Клименко  вважають за краще вирощувати сорти «Волове серце», «Космонавт Волков», «Цукровий гігант», «Азорский» та «Де-Барао». Овочівники купують насіння томатів за допомогою мережі Інтернет.

Сорт томатів «Космонавт Волков» має цікаву історію. Його створив космічний інженер І.М. Маслов. Коли він вийшов на пенсію, то захопився вирощуванням помідорів. Навіть вивів свій власний сорт, який назвав на честь загиблого товариша.

Цей сорт відноситься до великоплідних. Він невибагливий і при правильному догляді дає великі соковиті плоди. Один з конкурсів визнав томати сорту «Космонавт Волков» найсмачнішими на планеті.