Нещодавно у французькій столиці підійшов до кінця так званий «Тур овець». Повідомляється, що протягом дванадцяти днів по території Парижа під контролем двох кваліфікованих пастухів гуляла ціла отара овець і баранів. І треба сказати, що прогулянка «кучерявих» не була безцільною: тварини щипали траву, тим самим, підрівнюючи міські газони і ділянки з кущами.

Відомо, що дані «гастролі» організувала влада Парижа за підтримки громадської організації «Пастухи міста». Мета такої незвичайної акції полягала в тому, щоб довести очевидну користь овець в умовах міського середовища.

Наразі концепція утримання овець в умовах великих міст передбачає створення мікро-ферм, які дозволять постачати на ринок м’ясо і шерсть місцевого виробництва за прийнятною ціною. Крім того, вівці можуть стати учасниками процесу поліпшення інфраструктури міста, підрівнюючи рослини на паризьких газонах, в скверах і паркових зонах.

«Тур овець» були покликаний стати ще одним свідченням того, що вівці – відмінні помічники в догляді за міською рослинністю. В рамках туру тварини пройшли близько ста сорока кілометрів.

Старт овечого руху відбувся в околицях Парижа – в містечку Сен-Сен-Дені. Фінішували ситі і втомлені вівці в паризькому парку Трокадеро, неподалік від Ейфелевої вежі. Стежити за ходом овець двом пастухам допомагали волонтери та співробітники правоохоронних органів. Спільними зусиллями вони не дозволяли вівцям відбиватися від отари і рухатися злагоджено на пішохідних переходах і на узбіччях доріг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...