2afb9d48-3871-4e5a-a14d-bd78b12a4fa5

Агрофірма «Промінь», що має 40 га. яблуневого саду в Дергачівському районі Харківської області, в минулому році запустила виробництво натуральних соків прямого віджиму.

Нещодавно підприємство зареєструвало власну торгову марку «Промінь» і активно готується виходити на ринок України. Про це розповів заступник директора СФГ «Промінь» і син засновника цього господарства Анатолій Небоженко.

«Наші соки вже можна знайти на полицях магазинів в районі і в самому Харкові. Також ми поставляємо свою продукцію в місцеві навчальні заклади, адже впевнені у відмінній якості і маємо всі сертифікати відповідності. Зараз ведемо переговори з представниками великих торгових мереж і хочемо розширювати ринок збуту наших соків », – розповів фермер.

Анатолій Небоженко повідомив, що асортимент продукції «Промінь» представлено чистими і міксованими соками. Так, фаворитом у споживачів є яблучно-гарбузовий сік. Крім того, в господарстві виробляють яблучний, яблучно-морквяний, яблучно-виноградний, яблучно-гарбузовий, яблучно-буряковий і інші соки.

Всю сировину вирощують і переробляють тільки в садах і на полях фермерського господарства. Натуральні пастеризовані соки виготовляють без цукру, а також не додають ніяких барвників і консервантів. Соки розливають і продають у спеціальних пакетах об’ємом 3 л.

Доставити соки можуть Новою Поштою по всій території України. Процес виходу на ринок нового бренду обіцяє бути тривалим. Насправді простому фермеру дуже складно зайти зі своєю продукцію у великий рітейл.

«Ми проходимо безліч перевірок, надаємо купу потрібних документів, а самі переговори можуть тривати по кілька місяців. Дуже б хотілося, щоб великі українські мережі були більш зацікавлені в якісній продукції власного виробника, а не гналися за меншою   ціною », – зазначив Анатолій Небоженко.