Taxi 696x391

Британські експерти по передових технологіях в агропромисловій сфері явили світові своє чергове дітище – спеціальну платформу для транспортування великої рогатої худоби. Дана платформа діє за принципом відомого в усьому світі сервісу таксі-перевезень. Ініціатором створення проекту з перевезення тварин виступили представники компанії «SellMyLivestock», яка спеціалізується на продажі сільськогосподарського поголів’я.

Партнерами даної компанії в розробці таксі для худоби виступили представники транспортного холдингу «Haulage Exchange».

Суть сервісу полягає в наступному: той, хто здійснює покупку тієї або іншої тварини за допомогою сервісу «SellMyLivestock», може оформити і замовлення на доставку своєї живої покупки за вказаною адресою і в чітко обумовлених час.

Представники транспортної компанії «Haulage Exchange» підключаються до сервісу і пропонують свою ціну за доставку тварини, після чого замовник сам вибирає собі найбільш відповідного перевізника і оплачує послугу за безготівковим розрахунком.

Не зайвим буде зазначити, що таксі для корів – другий масштабний проект компанії «SellMyLivestock», пов’язаний з наданням послуг для корів. Так, на початку поточного року розробники фірми представили громадськості додаток «Tudder» – програма знайомств для рогатих, де фермери можуть знайти підходящу «другу половинку» для своїх копитних підопічних.

Повідомляє fermer.blog