Лісники кількох районів Закарпаття захопилися розведенням фазанів і організували фазанарії. Перший фазанарій на Закарпатті було відкрито на території Великобичківського лісового господарства в Рахівському районі. Спочатку в вольєр запустили 12 птахів. А зараз господарство вирощує фазанів 4 видів: золотого, діамантового, румунського і звичайного.

Перехопили ініціативу і керівники Должанського і Виноградівського лісгоспів Василь Ледней та Василь Агій. Інші підприємства, які підпорядковуються обласному управлінню лісового та мисливського господарства, залучають фазанів на свої землі підгодівлею. Адже фазани, як і будь-які інші живі істоти шукають хороших умов для життя.

Фазани – це красиві і корисні птахи. Вони харчуються  такими шкідниками як колорадський жук, ящірки, миші і змії. Самці фазанів мають яскраве різнобарвне оперення, що переливаються кольорами від золотистого до фіолетового.

Закарпатські лісники працюють над збільшенням числа фазанів спільно з Українським товариством мисливців і рибалок. Для цього вони разом створюють фазанарії.

В європейських країнах м’ясо фазана є делікатесом. А так як клімат Карпат не перешкоджає розведенню цих птахів, то це можна перетворити у вигідний бізнес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.