На батьківщині третього Президента України Віктора Ющенка в селі Хоружівка Сумської області безробітні навчаються утримуванню пасік і виробництву меду.

Український продукт давно заслужив високу оцінку не тільки всередині країни, але й далеко за її межами. Співробітники Сумського центру професійно-технічної освіти впевнені, що бджолярі завжди зможуть на себе заробити.

На території села Хоружівка відкрилася філія центру, який був створений обласною службою зайнятості. Найбільш популярною спеціальністю серед місцевих безробітних користується професія пасічника. Поки одна група проходить навчання, вже формується друга.

Село Хоружівка – це рідні місця Віктора Ющенка, найбільш відомого бджоляра України. На родинному обійсті колишній гарант утримує разом з братом Петром Андрійовичем 12 вуликів.

Брати Ющенки дали згоду на користування їх майном під час навчального процесу, так як теоретичні знання без практики нічого не варті. Свої пізнання в теорії обов’язково потрібно перевірити в практичному застосуванні.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.