Сергій Сторож разом з дружиною Тетяною і двома дітьми приїхав в Бахмут, коли в Донецьку розпочалися бойові дії.

Сергій служив на передовій, а потім вивчав підприємницьку справу, захистив бізнес-грант і отримав допомогу, завдяки якій зміг розпочати вирощування грибів-гливів.

Частково обладнання для грибної справи підприємець зміг закупити завдяки гранту від чеської організації “Людина в біді”.  Зокрема на грантові кошти закупили кондиціонер, конвектор та систему вентиляції. Проте багато чого Сергій і Тетяна робили своїми руками. Щоб стежити за температурою і вологістю в приміщенні, поки використовують найпростіші вимірники.

Щоб гливи давали хороший врожай, їм треба створити відповідні умови: певну вологість і температуру.

У родини Сторожів поки невелика грибна ферма, розташована в колишньому сараї орендованого будинку. З часом вони планують розширювати своє виробництво. Приміщення потрібне побільше, а умов дотримуватися більш жорстко. В ідеалі планують купити будинок і зробити льох в землі. На глибині 3-4 метри для грибів створюються максимально комфортні умови

Поки на фермі збирають невеликі обсяги врожаю і розвозять їх під замовлення. Якщо підприємцям вдасться розширитися, вони готові поставляти гливи на оптові овочеві бази, тим більше що особливої конкуренції своїм грибам в Бахмуті вони не відчувають.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...