Альтернативи коров’ячого молока продовжують завойовувати ринок. В Австралії зростає попит на органічне верблюже молоко, яке випускає компанія QCamel. Незважаючи на зростаючу популярність, власниця першої сертифікованої органічної верблюжої ферми Лорен Брісбен зазначає, що прибуток не є її основною мотивацією.

«Ми розглядаємо верблюдів як членів нашої сім’ї і як колег, а не просто як худобу, або механізм в досягненні мети»- говорить Лорен про свою ферму в Квінсленді. Брісбен зазначає, що верблюди розумні і добрі тварини, і при правильному підході з ними дуже легко працювати.

Перші молочні ферми з верблюдами в Австралії відкрилися ще в 2014 році. З тих пір ця галузь значно зросла, поширившись практично по всіх штатах. За даними фахівців, в 2016 році країна виробила 50 000 літрів верблюжого молока, в цьому ж році ця цифра збільшилася до 180 000 літрів на рік.

Однією з головних причин зростаючого інтересу споживачів до верблюжого молока є його можлива користь для здоров’я. У порівнянні з коров’ячим, воно більш багате на вітамін С, В, залізо, кальцій, магній і калій. До інших властивостей верблюжого молока також можна віднести його здатність пом’якшувати прояви харчових і сезонних алергій, знижувати інсулінову залежність і полегшувати процес травлення.

Варто відзначити, що наразі верблюже молоко має досить високу вартість – його ціна перевищує коров’яче молоко в 12 разів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...