На Миколаївщині ТОВ «Підгур’ївське» займається вирощуванням сертифікованих якісних саджанців фруктових дерев. Тут вирощують скороплідні, високоврожайні сорти з яких отримують 50-60 т/га яблук щорічно без періодичності, та 25-35 т/га слив  при нещільній посадці.

Також для інтенсивного садівництва тут вирощують саджанці високоврожайних груш, персиків,  абрикосів, черешень та вишень. У маленькому дереві вже присутні всі якості дорослої рослини: швидкість зростання, стійкість до хворіб і несприятливих умов, врожайність, вид і смак плодів.

Саджанці вирощені на базі селекційного безвірусного садивного матеріалу з Німеччини і Бельгії.

«Процес підготовки посадкового матеріалу займає три роки: рік зростає в маточнику, два роки в розпліднику. Виходить відмінний матеріал для закладки молодого саду з добре розвиненою кореневою системою, без пошкодження штамба і гілок. Така основа для саду – гарантія високої врожайності, відмінного зберігання та транспортабельності», – розповів керівник ТОВ «Підгур’ївське» Дмитро Бушилов.

Підгур’ївські сади, закладені своїми саджанцями, займають 100 га, з них 60 га під зернятковими – яблунями та грушами, ще 40 га кісточкових культур. Сади плодоносять вже на 2-3 рік після закладки.

«Ми виступаємо гарантом чистоти сорту – 100% гарантія чистосортності! У наш час це дуже важливий критерій для тих, хто планує закладати сад. Крім того, наші саджанці здорові, це підтверджують сертифікати лабораторії вірусології Інституту садівництва Національної академії аграрних наук», – розповів агроном-розплідникознавець Віктор Бушилов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...