Білл Гейтс розповів, яку б роботу він обрав сьогодні, якби перебував лише на злеті своєї кар’єри. Засновник Microsoft вказав на три індустрії, за якими сьогодні стоїть майбутнє людства:

  • штучний інтелект
  • відновлювана енергетика
  • біотехнології, зокрема генна інженерія в сільському господарстві.

Білл Гейтс вважає, що завдяки впровадженню штучного інтелекту продуктивність виробництва може збільшитися вдвічі.

За даними міжнародної іформаційної агенції Bloomberg, розробники штучного інтелекту за рік можуть заробити близько $1 млн.

Білл Гейтс відзначив, що у світі зростає попит на чисту енергію. У відновлювану енергетику в 2018 році було інвестовано $ 332 млрд.

Окремо аналітики Bloomberg розглянули країни, де в зелені проекти інвестовано понад  $ 2 млрд. Серед них відзначено і Україну, в якій інвестиції у відновлювану енергетику у 2018 році становили майже $2,5 млрд.

Біотехнології

Біотехнології – це новий сегмент економіки, який невпинно зростає. За прогнозами дослідницької компанії Grand View Researcher, у найближчі 6 років світовий ринок біотехнологій зросте вдвічі – до понад $700 млрд у 2025 році. Компанії, що займаються біотехнологіями, приносять великі прибутки своїм акціонерам.

Останніми роками Фонд Білла Гейтса інвестує у розвиток генної інженерії в сільському господарстві. Великі надії науковці покладають на технології CRISPR, які дозволяють фермерам із країн, що розвиваються, вирощувати сільгоспкультури більш продуктивно. Отже, в глобальному сенсі, вони покликані допомогти людству подолати бідність і голод.

Серед проєктів, які фінансував Білл Гейтс, була розробка оксфордськими вченими поліпшених сортів рису. За допомогою методу редагування генів та інших інструментів, науковці Оксфорду змогли створити сорти, які дають більший врожай і потребують менше води.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...