3-1-696x392

З 1 червня мінімальна заробітна плата в Канаді знову зросла. Сьогодні в Онтаріо $14 за годину – це те, що потрібно мінімально сплатити робітникові. Навіть з вищою зарплатою залишається дефіцит трудових ресурсів. Це призводить до високого попиту в автоматизації сільгоспвиробництва. Фермери готові інвестувати в штучний інтелект, тому в країні впроваджують дослідницькі програми з робототехніки.

При цьому існують певні проблеми: компанії за межами сектора садівництва не завжди мають повну картину того, що їм потрібно шукати при автоматизації у своїй галузі. Щоб подолати цей пробіл, Центр досліджень та інновацій міста Вайнленд створив нове підприємство з автоматизації для надання послуг з інтеграції систем для канадських садівників. Дане підприємство сприятиме підвищенню продуктивності та ефективності операцій.

У науково-дослідному центрі стверджують, що розуміють особливі вимоги виробників. Не дивно, що виробники, які прагнуть знизити свої витрати, серйозно підійшли до оцінки своїх навантажень та рішень щодо запровадження автоматизації.

«Праця завжди є номером один або номером два серед витрат на виробництво», – говорить Омар Абдельзахер із центру у Вайнленді.

У Канаді існує серйозний ринок для постачальників автоматизації. Проте є й виклики. Команда робототехніки з міста Вайнленд зосередилася на довгостроковій дослідницькій програмі з автоматизації. Виробники з усієї країни почали масово зверталися до них, щоб дізнатися про ту чи іншу програму.

«Вони запитували чи ми знаємо хороших постачальників, чи працювали з ними, чи могли б допомогти з автоматизацією. Ця потреба з боку канадських виробників показала, що існує великий попит в експертній допомозі – допомагати їм підключатися до сучасних технологій», – розповідає Омар Абдельзахер.

На цей момент канадські виробники часто вдаються до купівлі машин з інших країн і доплачують за судноплавство і митницю, щоб отримати рішення, якому вони можуть довіряти. Завданням для центру у Вайнленді є допомогти цим виробникам знайти місцеві рішення, які є менш дорогими, забезпечують хорошу окупність і більше відповідають їхнім потребам.

Крім надання консультацій, команда також реалізує проекти з автоматизації. Нещодавно центр у Вайнленді запустив свою першу машину, що працює в Онтаріо на базі CMP Automation. Машина упаковує міні-огірки.

Робот-навантажувач може замінити ручну працю, встановлюючи міні-огірки на лотки. Машина була на ринку з початку цього року. Після того, як огірки будуть відсортовані відповідно до специфікацій (діаметр і довжина), система використовує інтелектуальне бачення, щоб визначити кривизну кожного огірка і розміщує їх у одному напрямку, тому вони рівномірно розташовуються на лотку.

Хоча програма системної інтеграції зосереджена на підключенні виробників до рішень, які швидко розгортаються, у Вайнленді також розробляють деякі довгострокові дослідницькі проекти. Наприклад, в одному проекті нові дослідження фокусуються на автоматизації збирання огірка в теплицях. Дана система буде містити штучний інтелект для визначення стиглості огірків, а сам робот матиме “руки” щоб  збирати врожай.

Повідомляє Landlord