Італійці планують збудувати на Сумщині завод, де із готових комплектуючих деталей інвестора збиратиметься сільгосптехніка. Про це нещодавно, під час зустрічі у Сумах із керівником апарату сумської ОДА  Дмитром Живицьким, повідомили італійські інвестори. 

«На сьогодні нас цікавить питання створення та розвитку у найближчі роки мережі з продажу та сервісу італійської сільгосптехніки. Наступний крок – побудувати на Сумщині завод, що збиратиме з готових комплектуючих сільськогосподарську техніку, або зовсім перенести сюди її виробництво», – зазначив під час ділових переговорів у Сумській ОДА керівник італійського заводу з виробництва сільгосптехніки Роберто Данте. Він є власником італійського заводу «Данте», що займається виробництвом аграрної техніки для обробки ґрунту. Майже 10 років його продукція представлена на українському ринку.

Завод «Данте» є членом італійської федерації виробників сільськогосподарської техніки.
Реагуючи на таку пропозицію голова Сумської ОДА наголосив, що на Сумщині для іноземних інвесторів відкрита «зелена вулиця».

«Сумська область – аграрний регіон. Ми маємо гарні приклади співпраці з іноземними інвесторами, італійськими також, які успішно розвивають бізнес на теренах Сумської області, Ми націлені на те, щоб ви як інвестори мали відповідні прибутки, а ми в свою чергу мали надходження до місцевих бюджетів та робочі місця для жителів Сумщини», – наголосив посадовець.

Директор обласного департаменту економіки Олександр Сітак у свою чергу зазначив, що у разі зацікавленості гостей в інвестиційній діяльності на Сумщині обласна влада готова сприяти їм, починаючи від стадії отримання земельної ділянки і супроводу інвестиційного проєкту на етапах його впровадження, до введення заводу з виготовлення сільгосптехніки в експлуатацію.

Повідомляє Рropozitsiya

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...