Вода стає все дефіцитнішим ресурсом для фермерів Пакистану, що ставить під загрозу загальну продовольчу безпеку в країні. Новий проект Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) допоможе змінити ситуацію з високою уразливістю місцевих сільгоспвиробників до змін клімату і принесе прямі вигоди близько 1,3 млн сільських жителів.

У басейні річки Інд у сільському господарстві задіяно близько 26% робочої сили Пакистану і виробляється більше 90% сільгосппродукції країни. Однак останніми роками від посухи і повеней постраждали мільйони людей. Такі екстремальні погодні явища можуть стати в Пакистані частішими і серйознішими в результаті зміни клімату.

Оскільки температура все підвищується, а характер опадів продовжує змінюватися, фермери все гостріше відчуватимуть нестачу води, що загрожує продовольчій безпеці і засобам до існування населення Пакистану.

Вартість проекту становить понад $47 млн, із яких $35 млн виділив Фонд зеленого клімату (ФЗК), а $12,7 млн – уряди провінцій Пенджабу і Сінд.

Суть проекту полягає в об’єднанні даних, інформації та знань за допомогою використання передових технологій. Завдяки цьому проекту басейн річки Інд у Пакистані має стати більш стійким до змін клімату.

Цю інформацію поширюватимуть серед органів управління в галузі сільського господарства і, в кінцевому рахунку, серед фермерів. Отримані знання разом з поліпшеним доступом до кредитів дозволять фермерам освоїти перевірені передові методи, такі як стійке до клімату сільське господарство і управління водними ресурсами на фермах.

Великі міжнародні фінансові інститути, зокрема Світовий банк, уже виявили зацікавленість до інвестування в системи і потужності, підтримувані проектом в інших районах і провінціях.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.