Вирощування цієї екзотичної рослини є справжнім викликом. З одного боку, треба виробляти більше продукції, щоб знижувати її собівартість, з іншого боку, треба знайти достатню кількість каналів збуту. Нідерландська компанія вже кілька років вирощує китайський гіркий гарбуз і розробила для цього нову систему.

Виробник тепличних овочів Onze Volkstuinen з нідерландського міста Алмере вирішив вирощувати китайський гіркий гарбуз (sopropo) після налагодження контактів із компанією Ontwikkelingsmaatschappij Flevoland, яка досліджує позитивні медичні властивості цієї рослини.

За смаком китайський гіркий гарбуз нагадує огірок. Приготування гіркого гарбуза — складний процес, оскільки гіркота не зникає навіть після тривалого відварювання. Пересмажені страви стають ще гіркішими. 

Корисні властивості

У гарбузі міститься безліч корисних речовин, зокрема вітамін C і флавоноїди, рослина відома антиоксидантними властивостями. Для європейських широт цей неймовірно корисний зелений овоч більше є дивиною, ніж звичною їжею. Він знижує рівень глюкози в крові, нормалізує рівень інсуліну, знижує артеріальний тиск. Стиглий гарбуз можна їсти сирим, тоді його м’якуш має трохи солодкуватий присмак. Молоді овочі цілком виправдовують назву, тому піддаються термічній обробці. Популярна харчова добавка — екстракт китайського гіркого гарбуза — може захистити жінок від раку грудей. Дослідники з Університету Сент-Луїса (США) провели низку експериментів і з’ясували, що екстракт гарбуза вбиває клітини ракової пухлини грудей, не зачіпаючи при цьому здорові тканини. Втім, поки що роботи здійснювалися лише в лабораторних умовах; клінічних випробувань засобу на онкологічних хворих не було. На наступному етапі вчені хочуть перевірити дію екстракту на тваринах. Якщо тести будуть успішними, можна буде говорити про випробування засобу на людях. 

Просування на ринку

Частина врожаю продається у власному магазині Onze Volkstuinen. Те, що не змогли реалізувати, маринують або сушать і продають  взимку.

«Розрахувати собівартість свіжого продукту все ще складно, – говорить Ron van der Zwet, власник компанії. – Я не впевнений, скільки кілограмів я зберу в цьому сезоні. З одного боку, я намагаюся виробити якнайбільше продукції, щоб утримувати низьку собівартість, з іншого боку, я повинен знайти достатньо каналів збуту».

«На даний час ми присутні на ринках збуту для просування продукту. Я також шукаю інших торгових партнерів, які готові ввести голландський sopropo у свій асортимент», – розповідає Ron van der Zwet.

Рослина-паразит

Для вирощування китайського гіркого гарбуза Ron van der Zwet не мав місця у власній теплиці і тому орендував неподалік оранжерею площею 4000 м2.

«Sopropo – справжня паразитна рослина. Традиційне вирощування шляхом направлення рослини вгору за допомогою дроту неможливе: у найкоротші терміни вона проросте через вентиляційні вікна, і ви тоді збиратимете врожай на вулиці», – каже фермер.

Тому компанія збудувала окрему систему вирощування для цієї культури, подібну до виноградних теплиць, в якій рослинам не доводиться зачіплюватися за опори. Це також полегшує збір врожаю, тому що плоди висять вниз.

Рона і його компанію Onze Volkstuinen можна назвати піонером у вирощуванні китайського гіркого гарбуза в Нідерландах. Підприємець вважає, що ця культура матиме великі перспективи, якщо далі проводити дослідження її властивостей і особливостей виробництва.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...