Компанія GD Animal Health (Нідерланди), яка спеціалізується на ветеринарному контролі та моніторингу здоров’я тварин, зацікавлена у розвитку регіональних програм співробітництва, використовуючи переваги приватно-державного партнерства.

Про це йшлося на зустрічі представників компанії з керівництвом Держпродспоживслужби.

Представники GD Animal Health презентували на зустрічі програмне забезпечення Plexus, яке контролює використання антибіотиків та проводить загальний моніторинг стану здоров’я стада на тваринницьких комплексах.

За словами голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи, питання антимікробної резистентності для України стоїть досить гостро. Тому Держпродспоживслужба високо цінує будь-які можливості налагодження продуктивної співпраці, вивчення міжнародного досвіду й обміну досвідом у сфері забезпечення здоров’я тварин та ефективного зниження рівня використання антибіотиків в Україні.

Володимир Лара зазначив, що важливим також є підвищення кваліфікації лабораторних спеціалістів, навчання бізнес-спільноти та працівників ветеринарних лікарень через відповідні навчальні програми.

Повідомляє Agrotimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...