На даний час пропозиції молочного сектора в Україні значно розширилися. З’являються нові види молока: органічне козяче і овече, соєве, кокосове, кунжутне, мигдальне, кешью, а також горіхове, рисове, макове і молоко з вівсяних пластівців. Скоро на ринку може з’явитися чергова новинка – кобиляче молоко.

Богдан Балагур, засновник компанії Dengoff AgroFamil (Київська обл.), один з перших в Україні запустив на ринок виробництво кобилячої молочної продукції.

За словами підприємця, ідея прийшла випадково. Зоотехніки вивели породу кобилиць, самі не знаючи, що вона ідеально підійде для виготовлення кумису.

Перші спроби виробництва були на примітивному рівні, в приміщенні, що не відповідає нормам для виготовлення подібної продукції. Але навіть незважаючи на перераховані фактори, напій вийшов добрим за смаком, і моментально завоював популярність серед знайомих бізнесмена.

Молоко кобилиці відрізняється білим забарвленням з блакитним відтінком і трохи терпким смаком. Його склад також відрізняється від складу звичайного нам коров’ячого молока. В ньому міститься в півтора рази менше лактози і в два рази більше білків.

У країнах сходу з кобилячого молока прийнято готувати лікувальний і дієтичний продукт – кумис.

Понад три тисячі років тому користь кобилячого молока оцінили жителі Китаю. Деякі вчені вважають, що молоко кобили засвоюється навіть краще, ніж жіноче грудне молоко, а тому воно часто є інгредієнтом поживних молочних сумішей для малюків. Також на його основі виготовляють багато корисних продуктів для дитячого харчування.

Молоко кобилиці містить не менше сорока корисних біологічно активних речовин, необхідних для нормального функціонування організму людини. Це багате джерело амінокислот, мікроелементів, ферментів, вітамінів А, В1, В2, В6, В12 і С.

Кобиляче молоко застосовується як ефективний лікувальний продукт при серйозних порушеннях обміну речовин і навіть при онкологічних захворюваннях. Також це прекрасний профілактичний засіб, здатний запобігати простудним та вірусним захворюванням.

При регулярному вживанні молока кобилиці поліпшується процес кровообігу та відновлення органів. Цей продукт допомагає значно поліпшити загальний стан організму, а також призупиняє процеси його старіння.

Але слід пам’ятати і про протипоказання: кумис з кобилячого молока протипоказаний при шлунково-кишкових захворюваннях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...