Нещодавно президент США Дональд Трамп і голова КНР Сі Цзіньпін провели зустріч під час саміту «великої двадцятки» в Осаці (Японія). Сторони домовилися відновити торгові переговори після того, як Трамп запропонував поступки, зокрема не вводити нові тарифи і послабити обмеження на технологічну компанію Huawei – для зниження напруженості з Пекіном.

За словами Трампа, Китай погодився зробити невизначені нові покупки американської агропродукції і повернутися до столу переговорів. Не було встановлено кінцевого терміну для досягнення прогресу в угоді, і дві найбільші світові економіки все так само мають розбіжності щодо значних частин угоди.

Фінансові ринки, які були розгублені торговою війною, що триває майже рік, ймовірно, вітатимуть перемир’я. Вашингтон та Пекін застосували торгові мита на мільярди доларів імпорту один одного, що викликало побоювання розширення глобальної торгової війни.

«Ми повернулися на круги своя, – заявив Дональд Трамп після 80-хвилинної зустрічі з Сі Цзіньпіном. – Ми стримуємо тарифи, і вони збираються купувати сільськогосподарську продукцію».

Про конкретні кроки в купівлі Китаєм сільгосппродукції США не було надано жодної інформації.

Повідомляє Landlord