У світі ведеться активна боротьба проти забруднення навколишнього середовища, тому фермерам доводиться шукати і вигадувати нові способи захисту рослин від шкідників без пестицидів. Фермери Китаю, Японії, Ірану, Непалу та Франції згадали, що нове – це добре забуте старе, і звернулися до стародавніх фермерським традицій. Зокрема, до вирощування рису за допомогою качок.

Треба відзначити, що качки блискуче виконали своє завдання, і фермери залишилися задоволені результатом. Пернаті спокійно ласували шкідниками і бур’янами з насінням, а рис їх зовсім не цікавив. Так качки показали свою здатність відмінно замінювати синтетичні інсектициди.

За допомогою качок фермерам вдалося навіть зекономити на добривах. Навіщо вони, якщо у пернатих є відходи життєдіяльності, і рисові поля щодня відмінно удобрюються?

Крім цього, аграрії значно знизили витрати на робочу силу і обладнання. Оскільки обприскування більше проводити не потрібно, відповідно зникає потреба в наймі працівників.

Що стосується самих качок, то вони добре ростуть на випасі в затопленому рисовому полі і приносять господарям більше яєць, економлячи, таким чином, їх витрати на їжу. До того ж, за допомогою качок фермери організували виробництво органічних продуктів, а вони коштують набагато більше звичайних і приносять аграріям більше прибутку.

Повідомляє Агро-Центр

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.