Індія могла б стати прекрасною альтернативою російському ринку яблука для українських виробників. Про це зауважив керівник Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Федір Рибалко. 

За його словами, Індія може платити за яблуко більш високу ціну, ніж Росія, навіть з врахуванням додаткових витрат на упаковку і доставку яблука.

“Проте в Україні далеко не всі садівники вміють виростити яблуко необхідної якості, яке б витримало такий тривалий трансфер і не втратило свого товарного вигляду”, – зауважив він.

“Ще одна особливість ринку яблук Індії – це потреба в яблуці невеликих і середніх калібрів, в той час як в Україні акцент робиться на більш велике яблуко. Ну і питання сортування та пакування яблука, а також обробки інгібіторами етилену на базі 1-MCP у нас теж поки відпрацьовані лише деякими з фермерів, що істотно зменшує обсяги доступного для експорту яблука з України “, – зазначив голова УПОА.

В асоціації зауважили, що постійно отримують нові, досить вигідні, пропозиції від імпортерів яблука з Індії на постачання української продукції. 

Повідомляє propozitsiya.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...