У ланцюгу  постачання свіжого врожаю з поля до столу найбільш уразливою ланкою є фермер, оскільки, працюючи з продукцією, що швидко псується, він несе ризики щодо збереження її якості.

Економічна ефективність аграрного бізнесу безпосередньо залежить від правильної організації збирання та доробки продукції. Одразу після збирання врожаю з поля важливо швидко його охолодити, знизити втрату вологи й інтенсивність дихання, уповільнити розмноження мікроорганізмів і зберегти зовнішній вигляд плодів.

Одним з найпоширеніших методів для швидкого охолодження ягід, фруктів і свіжозрізаних квітів є примусове повітряне охолодження.

Що дає примусове повітряне охолодження:

  • уповільнює дихання плодів, завдяки чому збільшується термін їх придатності;
  • зберігає зовнішній вигляд, смак та аромат, знижує втрати вологи;
  • запобігає розвитку й розмноженню грибів, мікроорганізмів, бактерій, особливо на ягодах.

Охолоджене повітря використовується цією системою як охолоджувальне середовище. Воно продувається через продукцію, упаковану в тару або встановлену на палети.

Важливим є точний розрахунок повітряного потоку на певну кількість продукції. Час охолодження коливається в діапазоні від години і більше та залежить від упаковки продукту.

Найбільш оптимально спочатку використовувати камеру для швидкого охолодження, а потім переміщувати продукцію в камеру для зберігання. Така система менш витратна в плані споживання електроенергії.

Повідомляє Agrotimes

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.