32626

Маттіас Хенце — німець за походженням, вже 10 років живе в Україні та займається фермерством.

Сьогодні Маттіас живе разом з сім’єю — дружиною Інгою та трьома дітьми у селі Канівське, Біленьківської ОТГ, Запорізької області. З Інгою чоловік познайомився через інтернет, з зустріччю довго не затягували.

“Власне коли приїхав та ближче познайомився з жінкою, що стала супутницею мого життя, вирішив не повертатися до Німеччини. Зрештою, протягом десяти років подружнього життя більше до Німеччини їздить Інга ніж я. Свою професійну діяльність я продовжив через мережу інтернет, а пізніше став більше часу приділяти саме господарським питанням та сім’ї.” — поділився Маттіас.

Чоловік розповідає, що українська земля дуже родюча та багата. Поштовхом аби зайнятися фермерством стала відсутність звичних для німця продуктів на полицях магазину.

“Я пропонував односельцям, кажу – вирощуйте спаржу, а я буду купувати її, часто, навіть за 300 гривень за кілограм. Але ні, довелося зайнятися вирощуванням спаржі самостійно і скажу вам – це досить непросто, що власне і дає розуміння її вартості на ринку. Ми з Інгою закупили якісне насіння в Німеччині, спершу вирощували лише для себе, а потім почали невеликими партіями продавати. Сусіди дивувалися, мовляв – що ви таке дивне вирощуєте, ми жартували – ялинки, потім зізналися. Також почали вирощувати артишок, але поки тільки для власних потреб.”

Окрім вирощування овочів та фруктів подружжя займається розведенням незвичайних курей.

“У нас близько сотні звичайних курей, також розводимо чорні та блакитні кури, їхні яйця також почали продавати. Курине м’ясо ми поки не продаємо, бо лише нещодавно почали займатися вирощуванням цих екзотичних птахів, а от яйця, ціною в 200 грн. за штуку, беруть не для споживання, а для розмноження. Погодьтеся, з’їсти за сніданком 400 гривень, то якось не дуже цікаво, але виростити чорну курку і приготувати її м’ясо – це екзотика. М’ясо чорної курки може коштувати до 400 гривень за кілограм. Думаю, що наш промисел буде спрямованим на ресторани китайської та східної кухні. Це точно додасть родзинки меню закладу. А можливо колись, українці настільки звикнуть до чорних курей, що будуть їх вирощувати у кожному дворі.” – розповідає фермер.

Сьогодні подружжя мріє про власну справу, яка б забезпечила їм добробут, здорове харчування та можливість займатися тим, чим вони люблять – землею та господарством.

Повідомляє Агро-Центр