1556083885563001

Мережі супермаркетів у Таїланді, В’єтнамі та Філіппінах почали продавати продукти у банановому листі замість звичайних поліетиленових пакетів.

Бананове листя, як екологічно чисту заміну пластиковому сміттю, запропонував таїландський супермаркет Rimping в Чіангмаї.

Три в’єтнаміські мережі – Lotte Mart у Хошиміні, Saigon Co.op і Big C у Ханої почали експериментувати з банановими листям в якості альтернативної упаковки після того, як світлина одного з супермаркетів Rimping, з продуктами загорнутими у бананове листя, набрала тисячі вподобань в соцмережах.

Так, в’єтнамська мережа супермаркетів Lotte Mart має намір відмовитися від пластику у магазинах по всій країні. У бананове листя хочуть спробувати пакувати навіть свіжі м’ясні продукти.

“Коли бачу овочі, загорнуті  в ці чудові листки, то хочу купити ще більше продуктів, – прокоментував місцевий покупець Хоа. – Місцевих це підштовхне ставитись більш усвідомлено до довкілля”.

Ще одна в’єтнамська мережа супермаркетів Big C перейшла на біорозкладні торбинки з кукурудзяного борошна.

За даними Організації Об’єднаних Націй –  В’єтнам займає четверте місце в світі за кількістю пластикових відходів, що скидаються в океан.

У Філіппінах торговий центр LCC (Liberty Commercial Center) у м.Легаспі почав загортати продукти в бананове листя, зокрема, чилі, капусту та боби.

Тим часом, Dizon Farms, місцевий постачальник продуктів для величезних мереж супермаркетів на Філіппінах, також почав вносити зміни у свою упаковку для окремих мереж супермаркетів, зокрема, таких як Robinsons.

Великі бананові листки досить міцні і ідеально підходять для упаковки свіжих продуктів, так як в них практично однаковий термін придатності.

Повідомляє EcoTown