Малий та середній агробізнес в Україні (МСП) може розраховувати на продовження програми підтримки від Євросоюзу до 2021 року. Для пілотного проекту з розробки та реалізації ефективної політики розвитку МСП обрано Чернігівську область, а також міста Чернігів та Ніжин.

Як заявив старший радник з питань політики розвитку МСП EU4Business-FORBIZ Рікардо Пінто, програму ЄС, яка реалізується з грудня 2017 року, мали завершити раніше, але вирішили продовжити її до 2021 року.

За словами Рікардо Пінто, оскільки Україна – це велика аграрна країна, тому впроваджуючи різні ініціативи, необхідно враховувати особливості кожного регіону. Тому для пілотної програми формування і реалізації ефективної політики розвитку МСП були обрані Чернігівська область, міста Чернігів і Ніжин.

«Ми сподіваємося, що результати реалізації цього пілотного проекту будуть проаналізовані, і досвід Чернігівської області, Чернігова та Ніжина буде врахований при впровадженні подібних проектів по всій Україні», – відзначив радник.

Головним завданням програми підтримки розвитку МСП є проведення регуляторної реформи, впровадження стратегій розвитку в агросфері, орієнтованих на бізнес та поліпшення комунікацій у бізнес-суспільстві.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.