2525252-696x317

ДП «Адміністрація морських портів України» до 2020 року планує інвестувати в реалізацію проектів з розвитку інфраструктури в портах міст Маріуполь (ММТП) і Бердянськ (БМТП) близько 1 млрд грн.

Про це повідомив керівник АМПУ Райвис Вецкаганс. 

Зокрема, АМПУ направить частину коштів на реконструкцію причалу №4  Маріупольського порту в рамках реалізації проекту з будівництва нового зернового терміналу, а також на відновлення паспортних глибин в Маріупольському та Бердянському портах, що дозволить повністю використовувати їх технічні можливості по завантаженню суден та підвищити їх конкурентоспроможність.

Також  до кінця 2019 року в м.Маріуполь почне роботу новий зерновий термінал, а в минулому році нові потужності з перевалки зерна були також введені в експлуатацію і в Бердянському порту.

Крім того позитивною передумовою для істотного збільшення інвестиційного потенціалу портової галузі та розвитку українських портів, може стати зниження розміру обов’язкових відрахувань до бюджету з 90% до 50% для АМПУ та до 30% – для портів Маріуполя та Бердянська.

Повідомляє propozitsiya.com