4521-696x366

Щороку вітчизняні аграрії збирають все більше і більше зерна. Шкода, що при цьому мало хто піклується про те, де зберігати вирощене зерно. Всі орієнтуються переважно на потужності елеваторних комплексів, придбати чи збудувати які може далеко не кожне господарство. Компанія «СпрейМастер» (Київська обл.) це питання для себе вирішила, застосувавши в своїх господарствах аргентинську технологію зберігання зерна в поліетиленових мішках-рукавах.

Чверть століття тому в світі з’явився абсолютно новий метод зберігання кормів для тварин – у великих поліетиленових мішках, що нагадували скоріше довгі ковбаси ніж ангари кормові сховища. Вже тоді багато говорилося про можливість їх застосування для зберігання зерна, проте великого ентузіазму ця ідея ні у кого не викликала, окрім аргентинців.

В середині 90-х років Аргентина переживала нелегкі часи. Загальний врожай був чудовим. Однак коли він досяг рівня 40 мільйонів тонн, всім стало ясно, що потужностей для його зберігання в країні не вистачає. А коли врожай почав щорічно збільшуватися на 10%, аргентинці зрозуміли, що нестача зерносховищ є одним з найсильніших стримуючих факторів. На нові елеватори розраховувати не доводилося. Поки побудують нові потужності, пройде багато часу. Але зерно необхідно зберігати вже зараз. виручили мішки-рукави, стали просто таки чудовим інноваційним рішенням. Зараз третина вирощуваного в Аргентині зерна зберігається саме таким чином. У цифрах це означає, що в 2006 році в мішках було 25 мільйонів тонн зерна, а в 2007-му вже більш ніж 30 мільйонів тонн. Незабаром новий спосіб зернозберігання перейняли і країни Північної Америки та Європи. Тепер навіть такі великі зернотрейдери, як Каргілл і Дрейфус мають в своєму арсеналі не тільки традиційні елеватори, але й мішки-зерносховища.

У чому ж суть зберігання зерна в мішках? У замкнутому середовищі, яким є поліетиленовий рукав, в процесі дихання живих організмів поступово збільшується концентрація вуглекислого газу. Разом із зерновою масою сюди потрапляють різні комахи, спори грибів, бактерії. В умовах низького вмісту кисню вони припиняють свою активність, а то і зовсім гинуть. Зерно також зменшує інтенсивність своїх життєдіяльніих процесів до тих пір, поки воно знову не зіткнеться з  повітрям. Самі рукава, довжина яких становить 60 м, виконані з п`яти шарів поліетилену, кожен з яких має свої певні властивості. Це необхідно для того, щоб зерно своєю вагою не порвало плівку, а також щоб мішок розтягувався рівномірно. Згідно з різними дослідженнями, в рукавах зерно може зберігатися протягом двох років. Після цього періоду поліетилен під впливом ультрафіолетових променів руйнується. Зерно ж можна в разі потреби перевести в інший мішок і зберігати далі.

Тривалі експерименти, які проводилися як в Аргентині, так і в інших країнах світу, показали, що за зберігання в мішку не відбувається ніяких змін щодо вологості закладеного зерна. При цьому деякі експерти говорять про те, що можна закладати і вологий урожай. Однак для наших широт це не кращий варіант, оскільки в цьому випадку термін зберігання буде коротше. Тому вітчизняні аграрії радять все ж спочатку підсушити зерно прийнятим до стандартних норм.

Повідомляє AnimalUkr