Приватне сільськогосподарське підприємство ім. Т. Г. Шевченка (Київська область), що виробляє продукцію під ТМ «Тростинка», у 2019 році планує розпочати вирощування органічного товстостінного солодкого перцю. Про це розповів генеральний директор підприємства Володимир Метельський.

Солодкий товстостінний перець — це джерело вітамінів і незамінний компонент літніх салатів і зимових овочевих заготівок. В особливій пошані у господинь сорти солодкого товстостінного перцю. Вони соковиті і надзвичайно ароматні, яскраве забарвлення робить їх не тільки смаковим доповненням багатьох страв, але і прикрасою. Усвідомлюючи цінність цього харчового продукту, багато фермерів воліють мати його на своїх посівних площах. Проте солодкий перець теплолюбний і примхливий, а тому найчастіше його вирощують в теплиці. 

За словами В.Метельського, сьогодні їхнє господарство має сертифіковані органічні теплиці площею 1 тисяч кв. м. Саме в них планують розпочати вирощування цієї примхливої культури.

Від вирощування органічної зелені, зокрема руколи й шпинату, ПСП ім. Т. Г. Шевченка відмовилось, оскільки їхня собівартість сягала 800 грн/кг. 

Довідка

У 2015 році ПСП ім. Т. Г. Шевченка придбала багатопрофільна компанія «Аснова Холдинг». Підприємство обробляє 2,5 тисяч га сільгоспугідь. Основні напрями діяльності: рослинництво і тваринництво.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.