Світ складає плани щодо обмеження забруднення довкілля пластиком. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що канадський уряд може заборонити використання пластику, який не підлягає переробці, не раніше 2021 року.

Повний список заборонених товарів поки не встановлено, передбачається, що до нього увійдуть поліетиленові торбинки, соломинки для пиття, одноразовий посуд, ватні палички, мішалки для напоїв, балончики. Також будуть заборонені контейнери для швидкого харчування та чашки з пінополістиролу, подібного до білого пінополістиролу.

«Ми повинні охопити всю Канаду цим рішенням, і саме тому федеральний уряд рухається вперед на основі науково-орієнтованого підходу до встановлення того, який пластик для одноразового використання є шкідливим, і ми будемо ліквідувати це у 2021 році», – сказав Джастін Трюдо.

Джерело зазначає, що сьогодні канадці викидають понад 34 млн пластикових мішків щодня, які часто опиняються на звалищах, і процес їх розкладання може тривати до 1000 років. Прем’єр-міністр Канади також оголосив про плани, щодо заклику компаній, які виробляють або продають пластмасові продукти, взяти на себе відповідальність за переробку своїх пластикових відходів.

Проте лідер консерваторів Andrew Scheer заявив, що в плані Трюдо відсутні будь-які деталі про те, як це вплине на економіку країни (на ціни для споживачів, на робочі місця, на малий бізнес).

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.