Usaid 1

Аграрії Грузії із регіону Шида Картлі, врожай яких був практично повністю знищений градом в кінці травня цього року, отримають 1 мільйон доларів допомоги від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту Zrda Activity in Georgia.

У результаті сильного граду в кінці травня в Шида Картлі було пошкоджено близько 10 000 га багаторічних і однорічних культур, збитків зазнали понад 7 тисяч фермерів. На відновлення сільськогосподарської діяльності вони отримають цільову допомогу від держави та USAID.

Державна підтримка передбачає одноразову допомогу в розмірі 200 ларі ($73,0) на кожен гектар, а також покриття протягом певного періоду вартості іригаційного обслуговування угідь.

USAID виділяє допомогу в розмірі 1 мільйона доларів. Суму розподілять між фермерами і зарахують їм на спеціальні агрокарти. За цими агрокартами фермери зможуть придбати добрива, хімічні засоби для боротьби зі шкідниками та захворюваннями а також посадковий матеріал  для продовження своєї фермерської діяльності.

Отримання фермерами допомоги від держави і USAID не скасовує страхового відшкодування збитків. Проте серед постраждалих договори агрострахування оформили лише близько 10% фермерів.

Повідомляє EastFruit