На Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2019» відбулася зустріч в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої з молодими керівниками фермерських господарств, на якій Міністерство ставило за мету почути від молодих аграріїв пропозиції щодо вдосконалення підтримки сімейного фермерства, новостворених господарств і молодих фермерів.

В Україні близько 500 фермерських господарств очолюють люди віком до 35 років, і саме на них держава покладає надії щодо розвитку агробізнесу на сільських територіях. Тому в.о. Міністра аграрної політики О.Трофімцева наголосила на важливості підтримки молодих аграріїв:

«Нам надзвичайно важливо почути і підтримувати таких енергійних молодих людей-фермерів, які б своїм прикладом надихали інших створювати свій аграрний бізнес на селі».

Ольга Трофімцева прагнула почути думку молоді про те, які сьогоднішні дії міністерства щодо підтримки фермерів недостатньо ефективні та як уряд може сприяти розвитку сімейних фермерських господарств, новостворених фермерських господарств і молодих аграріїв.

В.о. Міністра планує проводити подібні зустрічі на постійній основі, щоб до кінця 2019 року розробити дієвий алгоритм підтримки аграріїв на наступний рік та на перспективу.
У 2019 році уряд запровадив новий напрямок підтримки, орієнтований саме на аграріїв віком до 35 років, і, за словами керівництва Міністерства, розміри цієї допомоги планують збільшувати.

«Поки що це 40 тисяч гривень, але в перспективі, можливо, сума буде збільшена до 48 тисяч гривень. Нам важливо зацікавити вас працювати на своїй землі, у своєму селі і розвивати свій населений пункт», – заявив заступник міністра аграрної політики Віктор Шеремета.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...