На ринку тепличних овочів в Україні останнім часом було зафіксовано цілу низку змін, повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації УПОА. 

Так, ще тиждень тому фахівці відзначали, що на ринку тепличних овочів встановилися чіткі цінові тенденції, які призвели до того, що ціни на огірки та томати зрівнялися із минулорічними показниками.

Але погодні умови знову внесли свої корективи в ціноутворення на ринку огірків в Україні. Причому, несприятливі погодні умови стосувалися тільки західних областей України, де ціни на огірки навіть зросли до показників 16-18 грн/кг. У той же час на півдні України при сприятливих погодних умовах пропозиція огірків на ринку дещо збільшилася, тому продукція з плівкових теплиць пропонувалася від 10 грн/кг.

На ринку томатів аналітики не фіксували подібних змін, а пропозиція продукції продовжувала поступово збільшуватися. В результаті, четвертий тиждень поспіль на ринку тепличних томатів зберігалася тенденція зниження цін, підтримку якої також надавали поставки нових партій імпортного помідора з Туреччини та Польщі. Як наслідок,  діапазон цін на томати в Україні перебуває в межах 20-27 грн/кг, залежно від сорту, якості та обсягів партій.

Про це пише propozitsiya.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.