Міністерство аграрної політики України запропонувало переведення фермерськіих господарств в окрему групу оподаткування. Про це заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства Віктор Шеремета. 

“Наразі ми активно співпрацюємо з європейськими експертами щодо підтримки малих і середніх фермерських господарств”, – зазначив Шеремета.

“Одне із наших спільних напрацювань – це створення Державного аграрного реєстру України, а у перспективі – Платіжної агенції, що дозволить створити прозору систему розподілу державних коштів. Тобто державна підтримка стане ще доступнішою для малих сільгоспвиробників”, – відмітив заступник міністра.

Також актуальним питанням є виведення фермерських господарств в окрему групу оподаткування, адже сьогодні як малі, так і великі форми господарювання знаходяться у “4-й пільговій групі оподаткування”.

Крім того, Шеремета наголосив на важливості прийняття законопроекту № 8236 про передачу фермерських земель постійного користування у власність фермерам, який сприятиме подальшому розвитку сільського господарства.

Про це пише propozitsiya.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.